بیانیه ده نمکی درمورد کپی اخراجی ها 3

پس از اینکه فیلم سینمایی اخراجی ها 3 رو که جنبش سبز البته به اظهارات خودشون روی سایت ضد انقلابی بالاترین برای دانلود قرار دادن و بنابر اطلاعاتی جست و گریخته از اینکه DVD این فیلم سینمایی رو در شهر تهران رایگان میان مردم پخش می کنن بر خودم لازم دونستم که از تمامی دوستانم و کسانی که به وبلاگم سر می زنند، بخواهم برای اینکه این خیال باطلشون مثل تحریمی که کرده بودند که این فیلم رو مردم نبینند بر آب بشه، حتما حتما برای یک بار هم که شده بروید و این فیلم رو ببینید.

در این پست بیانیه ی کارگردان این فیلم آقای مسعود ده نمکی رو در اختیارتون میزارم تا شما هم جواب دندان شکن ایشان را به این ضد انقلاب ها بخونید.

در اینجا ضمن تشکر از مردمی که هوشیارانه با استقبال خود خوار در چشم حسودان و کوته فکران فرهنگی بودند امیدوارم علی رغم این اتفاق ترجیح بدهند فیلم را بر روی پرده سینما ببینند نه در سفره روشنفکران قاچاقچی!
امشب که روشنفکر نما ها تنها یک هفته پس از اکران فیلم اخراجی ها نسخه قاچاق اخراجی ها را بر روی وب سایت ها گذاشتند همان حس زمان تعطیل شدن نشریه شلمچه به دست مهاجرانی را دارم.نشریه ای که مظلومانه و به حکم یک آقازاده در پشت پرده و برای دلخوشی عالیجناب.... تعطیل شد.

آن هم به دست کسانی که شعارشان -تحمل مخالف- و- زنده باد مخالف من- بود!!!گرچه زمانه انتقام این ظلم ها را از این آقا و آفازاده گرفت...

در آن زمان بین آن همه مدعی روشنفکری و اصلاح طلبی فقط مرحوم بورقانی بود که به کار دولت اصلاحات در تعطیل کردن شلمچه اعتراض کرد و به فولی مردانگی از خود نشان داد و گفت این کار با شعارهای ما نمی خواند .

خواستم به این حضرات مثلا مخالف فیلم که از نقد به رنگ پاشی و از رنگ پاشی به تحریم و از تحریم به قاچاق فیلم رسیدند بگویم اگر دین ندارید لا اقل آزاد مرد باشید اما با خود گفتم اینها اگر مرد بودند که مخنث وار به میدان نمی آمدند.اینها که حاضرند برای حذف رقیب اقتصاد بیمار سینما را نابود کنند مگر مروت می شناسند..یک مقدار سینمائی تر بنویسم.کار این حضرات مرا به یاد فیلم گلادیاتور انداخت. در سکانس فینال فیلم گلادیاتور باید با خود شاه مبارزه می کرد .

شاه که مبارزه مردانه را از قبل باخته می دید دشنه ای مسموم در پهلوی گلادیاتور فرو برد و بعد برای مردم دست تکان داد!!! و حالا این حضرات پس از قاچاق کردن فیلم دم از پیروزی خواهند زد....

در زمان تعطیلی نشریه شلمچه توسط مهاجرانی رفقای انقلابی ما هم که مثل این روزها در حالی که دشمن بیدار بود و آنها به سیزده بدر اسلامی رفته اند فقط این تعطیلی را نظاره گر بودند و سکوت پیشه کردند...و راضی به این ظلم شدند..

ماکیاولی می گوید: برای بقا در محیط سیاسی یا باید در اردوگاه شیران باشی یا اردوگاه روباهان .اگر این وسط باشی خورده می شوی.

.. و چون شلمچه در اردوگاه چپ و راست نبود به راحتی خورده شد..

و امروز همان مدعیان روشنفکری وقتی دیدند اخراجی ها در هر قسمتی که ساخته می شود گفتمانی جدید برای مردم به همراه می آورد و قواعد سیاست بازی حضرات را به هم می زند و به جای ایجاد تقابل بین مردم آنها را به هم دلی می خواند و چون نان این عقده ای ها در دعوای مردم و اخراجی بودن گروهی از آنهاست به تقابل جدی با سومین قسمت از اخراجی ها برخواستند.

تمام توان رسانه ای خود را در این چند ماه به ایجاد فضای تحریم اخراجی ها ۳ مصروف کردند و در کمال ناباوری و حیرت وقتی دیدند که مردم از هر قشر و گروه و عقیده و قومی در سالن های سینماهای کشور به فریبکاری حاجی گرینف های امروزی و دغل کاری دباغ های مدرن می خندند و در لحضات غمگین آن به مظلومیت جانبازانشان گریه می کنند تاب نیاورده و برای جلوگیری از یک تفاهم ملی و ثبت رکوردی تاریخی در حوزه فرهنگ ناجوانمردانه دست به قاچاق اخراجی ها زدند و با فیلم برداری از روی پرده سینما و مانند تروریست های القائده و طالبان با درج یک بیانیه به اسم جنبش سبز در اول فیلم آن را در اینتر نت و سایت بالاترین قرار دادند...این رفتار در پی اظهارات عقده ای وار مثلا یک منتقد در مصاحبه با بی بی سی علیه اخراجی ها قابل پیش بینی بود.

اما آنچه که مسجل است این است که این عمله های ناتوی فرهنگی گماشته اشراف فرهنگی پشت صحنه هستند. کسانی که تحمل ورود موفق نیروهای انقلاب به حوزه سینما را ندارند آنها شرافت یک رقابت سالم جوانمردانه را نداشتند وگرنه به فکر قاچاق فیلم و به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دادن آن نمی افتادند..آنها وقتی دیدند شعار تحریم شان رنگ باخته و ادامه استقبال در سالن های سینما به بی آبروئی شان می انجامد با ایجاد فضائی دوقطبی سعی کردند پشت اعتقادات سیاسی مردم سنگر بگیرند و با بازی با عواطف مردم به اسم جنبش سبز و ...مانع از حضور مردم در سینما ها شوند. اما دیدند مردم از طیف های مختلف سیاسی وقتی وارد سینما می شوند حتی اگر با ذهنیت القا شده آنها به تماشای فیلم می نشینند در پایان فیلم -سبز و قرمز و آبی یک دل شده و دروغ پردازی آنها برملا می شود به وحشت افتادند.هملنطور که در ساخت اخراجی ها هنرمندانی با گرایشات مختلف سیاسی برای یک مضمون و هدف مشترک کنار هم ایستادند تا اخراجی ها ساخته شد..

با اعلام آمار استقبال مردم عوامل این جریان یک رقابت دو قطبی خود ساخته را باختند .آنها بیشتر از اینکه از افزایش صفر های فروش اخراجی ها ناراحت باشند از واقعیت های تاریخی دیگری وحشت دارند .

از اینکه مجبور بودند هر سال در نقد ها و مطالب و سخنرانی هایشان بگویند این فیلم خوب نیست و مردم آنها را به حساب نیاورده و راه خود را بروند.آنها چهره زشت خود را که پشت گریم روشنفکری پنهان کرده بودند در آینه اخراجی ها و استقبال مردمی از آن فیلم می دیدند و برای فرار از این حقیقت که جایگاهی بین مردم ندارند آینه را شکستند...غافل از آنکه ننگ با رنگ پاک نمی شود.فکر کنید با این کار شما بردید و رکورد جذب مخاطب اخراجی ها راامسال زدید با وجدانتان چه می کنید؟به تعبیر حضرت علی:وجدان تنها محکمه ای است که احتیاج به قاضی ندارد.

ما در زمان جنگ می گفتیم :چه بکشیم و چه کشته شویم پیروزیم و حالا هم مردم اخراجی ها را چه در خانه ببینند و چه بر پرده سینما پیروزیم.

اما یک سوال باقی می ماند. اگر قرار باشدبرای حرف زدن ما امنیت نباشد آیا تضمینی برای امنیت حرف زدن دیگران وجود خواهد داشت؟

من از اینکه شما اینقدر عصبانی هستید و حاضرید به خاطر نابود کردن مخالف خود اینقدر به زحمت بیافتید و چهره واقعی خودتان را رو کنید خوشحالم .گرچه من از اول هم معتقد بودم که شبه روشنفکران ما شنا گران قابلی هستند که اگر آب گیرشان بیاید دیکتاتور های خوبی می شوند.

در اینجا ضمن تشکر از مردمی که هوشیارانه با استقبال خود خوار در چشم حسودان و کوته فکران فرهنگی بودند امیدوارم علی رغم این اتفاق ترجیح بدهند فیلم را بر روی پرده سینما ببینند نه در سفره روشنفکران قاچاقچی!

نشریه شلمچه بسته شد. نشریه جبهه بسته شد.فیلم فقر و فحشا آنگونه شدو با اخراجی ها اینگونه رفتار کردند.....قطار تا حرکت نکند سنگش نمی زنند و من خوشحالم که پرو بالم را می شکنید .اگر سنگم نمی زدید به کارم و زنده بودنم شک می کردم.لازمه انقلابی بودن تحمل سختی هاست.

ما زنده از آنیم که آرام نگیریم

موجیم که آسودگی ما عدم ماست
/ 11 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

سلام بیانیه ی جالبی بود مسعود (ده نمکی) کارش درسته رفتم سینما بلیط بگیرم برای پس فردا اخراجی ها 3 خالی داشت میدونم بقیه مردم هم میرن سینما این فیلم رو میبینن یا نهایتا منتظر پخش خانگی میشن لطف این فیلم هم به اورجینال بودنشه اصلا به نظر من اخراجی ها داره به یه سم بل تبدیل میشه

امیر آشوری

سلام این جریان سبز مثل کسی است که که در باتلاق در حال دست و پا زدنه و برای نجات خود به هرچیزی دست می اندازه. راستی کجایی؟

ناشناس

ما که قانع نشدیم همون بهتر که از سفره روشنفکران قاچاقچی !! به فیلم نگاه کنیم

علی

من اخراجی های یک را دیدم به جز شوخی های دم دستی چیزی نداشت برای عرضه دو سه را هم نمی بینم . این آقای ده نمکی آن موقع که با دار ودسته ی الله کرم و سعید امامی دم خور شد فاتحه ی خود را خواند حالا آمده از مردی مردانگی میگوید وقتی با چاقو سینه ی پوینده و مختاری و اسکندری و ... را می درید چون مخالف بعضی از رویکرد های نظام بودند حالا باید ببیند چگونه با او برخورد می شود

س.

سلامو واقعا فیلم فرهنگی هست مخصوصا که جانبازان و رزمندگان جبهه به خواندن شعر هم سبک سوسن خانوم می پردازن. احسنت. حرفات قانع ام کرد که به بقیه بگم به من ربطی نداره اگه میخواید ببینید .ولی یه کم فکر کنید. همین.

عجبا!!!!

میخواستم فقط از : س. علی ناشناس تشکر کنم.دمتون گرم مرد باش اجازه بده نظر من هم تو وبلاگت باشه

امیر

به نظر من این آقای دهنمکی حقشه چون با هر کی دلش بخواد شوخی میکنه و چون دولت حمایتش میکنه از هیچی نمیترسه با این کار هاش یه رو به مرگ مشکوک دچار میشه!!!!!! یه کم مغزاتون رو از جایی که هست رها کنید اصل مطلب رو میگیرید در کل این دهنمکی حق این که ژاشو از گلیمش دراز کنه رو نداره اینم مثل مستند "ظهور بسیار نزدیک است" یک مشت چرت مذخرفات به خورد مردم میده تمام

azadeh

آقای احمدی‌نژاد هرچی‌ به سرش بیاید حقش است. با وجود اینکه ایشان اخیرا با امام زمان هم ادعای تماس کردند . ایشان باید بدانند که بدون حمایت رهبر و دلاوری بسیجی‌ها که سرکوبی و تنبیه مردم نادان را عهده داشتند، وجود خارجی‌ نخواهند داشت. حالا هر چقدر بگویند که با امام زمان تماس دارند. احمدی‌نژاد گفته حرفهایش را پیش مردم خواهد برد، اگر مردم دوباره به خیابانها بریزند ما بسیجیان اینبار اینها را همراه احمدی‌نژاد به جهنم خواهیم فرستاد.

farzan

سلام، ۳ برابر قیمت یک نیروگاه اتمی‌ جدید و نو به روس‌ها برای بوشهر پول دادیم. حالا خدا کند مثل هواپیما‌هاشون سقوط نکند. گفتند به خاطر یک ویروس یک سال افتتاحش عقب افتاد اگر یک زلزله بیاید خدا میداند چقدر مردم برای رسیدن به دنیای دیگر، جلو بیفتند. آلمان، فرانسه، هند، ژاپن همه تصمیم گرفتدن دست به اتم نزنند فقط ما‌ها دنبال اتم هستیم و البته روس ها.

farzan

سلام، پس بیخود نبود این همه آدمهای بی‌ گناه را در خیابانها کشتند. این همه کشتار برای انتخابات نبود بلکه برای دزدی کردن از بیت‌المال بود. آقایان پاسداران که اقتصاد دستشون بوده و هست حالا آقای احمدی‌نژاد و فامیلهاش هم یک سهم از این دزدیها را میخواهند. هم میکشند و هم میدزدند و می‌گویند در راه امام یا اسلام هست.