پهنای باند اینترنت ایران صد برابر می شود

در گزارشی به نقل از جهان نیوز که در مصاحبه با وزیر ارتباطات داشته، نوشته:

پهنای باند برای هر کاربر ایرانی صد برابر می شود!!!!(خدا کنه ما که بخیل نیستیم اما قبلا هم از این وعده ها به مردم ایران زیاد داده شده خدا کنه این بار اجرایی بشه ما که دیگه خسته شدیم)

متن این گزارش به شرح زیر می باشد:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده داد پهنای باند اینترنت در کشور برای هر کاربر صد برابر شود.

رضا تقی پور در حاشیه نشست هم اندیشی و راهبردی طرح ملی خرید اعتباری (میزان) در مرکز همایش های بین المللی سازمان صداوسیما، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در این نشست گفته شد ۱۸ ماه دیگر ثبت نام این طرح از طریق اینترنت ملی خواهد بود گفت: توضیحی که این مسئول داد در باره دسترسی به فیبر نوری است.

وی افزود: با اجرای این طرح که یکی از مراحل اصلی شبکه ملی اطلاعات است، فیبر نوری را به در منازل و محله های کسب و کار، بنگاه ها، شرکت ها و موسسات دولتی خواهیم رساند.

تقی پور گفت: معنی این کار این است که پهنای باند موجود همان طور که معاون اول رئیس جمهور گفت، به صد برابر برای هر کاربر افزایش می یابد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: طبیعتاً کاربردهای بیشتری که الان به دلیل محدودیت های پهنای باند مشکل داریم، در آن شبکه قابل ارائه خواهد بود.

تقی پور در پاسخ به این سوال که این پهنای باند چه زمانی افزایش می یابد گفت: مرحله اول آن ۱۸ ماه دیگر است که هسته اولیه یا مرحله اول دسترسی شبکه فیبر نوری به در منازل بتواند آغاز به کار کند.

در ضمن به فکر قیمتش هم باشید که همه بتونن از اون استفاده کنند.

/ 1 نظر / 34 بازدید
محمدرضا

این اینترنت نیست بلکه فقط سایت های داخلی رو میاره و اکثرش سایت های دولتی. سایت های معمولی باید داخل دیتاسنتر وطنی باشند.