ارسال پیام کوتاه از جی میل

گوگل قابلیت جالب توجه ارسال پیام کوتاه از پنجره‌ی چت را به سرویس ایمیل خود اضافه کرد.

به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این قابلیت بسیار ساده است و به کاربران امکان می‌دهد به‌جای پیام فوری پیام کوتاه متنی به دوستانشان ارسال کنند.

البته شماره تلفنی که قرار است پیام کوتاه به آن ارسال شود باید در اطلاعات فهرست تماس آدرس جی‌میل موجود باشد.

این ویژگی آزمایشی بوده و تنها برای کسانی موجود است که استفاده از آن از طریق تنظیمات آزمایشگاه جی‌میل را انتخاب کرده‌اند. به دلیل توافقات خاص گوگل با اپراتورهای تلفن همراه این قابلیت تنها در آمریکا کار کرده و کاربران بین‌المللی را نادیده می‌گیرد.

همچنین آزمایشگاه جی‌میل به تازگی ابزارهای آزمایشی برای این سرویس ایمیل معرفی کرده که «تقویم و داکس» نام داشته و به کاربران کمک می‌کنند برنامه‌ی خود را بهتر سازماندهی کنند.

آزمایشگاه جی‌میل به گوگل امکان داده ویژگی‌های آزمایشی متنوعی به افراد علاقه‌مند عرضه کند که شمار آن‌ها از زمان راه‌اندازی شدن در ماه ژوئن به 27 مورد می‌رسد البته هیچ‌کدام از آن‌ها هنوز به گزینه یا ویژگی نهایی تبدیل نشده‌اند اما گوگل در حال بررسی ویژگی‌های منتخب است.

/ 2 نظر / 21 بازدید
ارتش سایبری قزوین

اجرای مرحله اول عملیات سایبری رمز عملیات: لبیک یا خامنه ای مرحله اول: تکثیر بیانیه وبلاگ نویسان (علیه نمایندگان بی بصیرت استان) در سطح تمامی وبلاگ ها با روش تبیین شده لطفا بیانیه را در وبلاگ خود قرار دهید و به دیگر دوستان ولایی وبلاگ نویس اطلاع دهید برای اطلاع از روند اجرای عملیات به وبلاگ ارتش سایبری قزوین مراجعه کنید: http://qazvin-cyber-army.blogfa.com/post-2.aspx خیزید زجا که وقت تنگ است/خاموش بودن نشان ننگ است